فراخوان برگزاری دومین آزمون تعیین سطح هنرجویان «خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد»

دومین آزمون تعیین سطح هنرجویان خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد توسط هیئت داوران متشکل از اساتید خانه موزه در روز جمعه مورخ هشتم شهریور ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، از امتیازات شرکت هنرجویان در این آزمون می‌توان به صدور مدرک موسیقی برای هنرجویان ممتاز، معرفی هنرجویان برتر به دوره‌های ارکستر و گروه‌نوازی، معرفی هنرجویان به کلاس‌های تئوری و وزن‌خوانی، معرفی هنرجویان به استودیو امیرجاهد جهت ضبط قطعات موسیقی و ارزیابی مدرسین اشاره کرد.

هنرجویان بایستی بر اساس ساعت ابلاغی از سوی خانه موزه که طبق نوع گرایش و رشته موسیقی تعیین گردیده است، در خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است که شرکت تمامی هنرجویان الزامی و بدون پرداخت هزینه می‌باشد. هم‌چنین همراه داشتن کارت عضویت و ساز تخصصی (به استثنای پیانو و کیبورد) الزامی می‌باشد.

آزمون به صورت شفاهی (تئوری موسیقی) و عملی (نواختن ساز) خواهد بود و در صورت عدم حضور، مجموعه از ارائه تسهیلات آموزشی معذور است.

به اطلاع کلیه هنرجویان می‌رساند با توجه به برگزاری آزمون تعیین سطح در تاریخ ۸ شهریور، کارت عضویت کلیه هنرجویان آماده تحویل بوده و سایر عزیزان بایستی تا روز پنجشنبه مورخ ۷ شهریور نسبت به ارائه مدارک لازم جهت صدور کارت عضویت خود اقدام نمایند.

هنرجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر، همه‌روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با شماره تلفن‌های ۵-۳۳۷۸۳۰۰۴ تماس حاصل فرمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *